Značka TAM ARA vznikla z touhy po krásném a nadčasovém oblečení pro ženy. Naším přáním je, aby si ženy začaly víc vážit samy sebe a své jedinečnosti.

Oblečení TAM ARA je vyrobeno z přírodních materiálů. Specializujeme se na vlnu a bavlnu, v našich kolekcích ale najdete také modely z hedvábí, lnu a jiných ušlechtilých materiálů. Chceme vám zprostředkovat pocit pohodlí, který tyto materiály přinášejí.

Naše modely jsou nadčasové. Vyniknou samostatně, ale budou lehce kombinovatelné i s vaším stávajícím šatníkem. Střihy jsou minimalistické s důrazem na kreativní detaily.

Naším cílem je ukázat, že autorská móda je dostupná. Modely TAM ARA lze upravit dle vašich přání a vytvořit tak originální kus, který bude odrážet jak značku tak vás.

Náš proces tvorby je nepřetržitý. Nasloucháme zákazníkům a děláme vše, co je v našich silách, abychom vyhověli jejich přáním a návrhům na zlepšení, zároveň ale zůstáváme věrni našemu estetickému pojetí.

Přáli bychom si, aby se to, co nosíte, stalo vaší součástí a reflektovalo vaši osobnost a náladu. Věrní heslu "Dare to be yourself!" chceme v našich ulicích vidět více sebevědomých žen!

S krásnou módou a spokojenými zákazníky jde ruku v ruce udržitelnost a zodpovědnost vůči okolí.

Veškeré oblečení značky TAM ARA je navrženo a ušito v České republice. Najímáme místní, nezávislé krejčové, kterým za odvedenou práci platíme férovou odměnu. Využíváme lokální zdroje kdykoliv je to možné, abychom podpořili místní ekonomiku a snížili naší ekologickou stopu. Každou látku se snažíme využít na maximum a předejít tak vzniku odpadu.

Byli bychom rádi, kdyby s vámi naše oblečení zůstalo co nejdéle a možná bylo také zděděno a znovuobjeveno vašimi dětmi a třeba i jejich potomky.

Staňte se součástí konverzace o udržitelné módě. Každý hlas je důležitý pro nás i budoucí generace.

O nás